44.136.10 - BERRY WHITE - Keramična skodelica, 300 ml
2,96 € +DDV
| Zaloga |
3.776 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.136.10 |
| Model | BERRY WHITE |
| Opis | BERRY WHITE je del kolekcije keramičnih skodelic Berry in ima vizualno privlačen dizajn, ki združuje belo zunanjo stran z barvno notranjostjo. Ta kontrast omogoča jasno in učinkovito predstavitev tiskanega znamčenja na zunanji strani, medtem ko barvna notranjost dodaja značaj in naredi skodelico bolj prepoznavno in privlačno pri vsakodnevni uporabi. Mat zaključni sloj poudari njen sodoben videz. S prepoznavno obliko in kakovostno keramično konstrukcijo je BERRY WHITE praktičen promocijski izdelek in poslovno darilo, primerno tako za pisarno kot za domačo uporabo. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 300 ml • Mat zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 9.2 x 8.9 cm |
| Paket | 48/12 |
| Neto teža | 0.33 kg |
| Tisk | Tampon, Preslikač |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 300 ml |
| Črtna koda | 8605040032336 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 48 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.445 x 0.315 x 0.37 m |
| Teža bruto kartona | 16.28 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
+ 2 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 3 Barve
blizu


